Za nami naprawdę piękny dzień! (30.08.2025). Razem z ministrantami, rodzicami i przyjaciółmi wybraliśmy się na spływ kajakowy rzeką Gwdą. Choć początek przywitał nas deszczem, to pod koniec wyprawy niebo się rozjaśniło, a słońce ogrzewało nas już przy ognisku. Czytaj więcej






