Spotkania Kręgów Maryjnych w parafii

W marcu, w naszej parafii odbyły się spotkania z członkami Kręgów MB Pielgrzymującej. Odbyły się one w salach wiejskich w każdej miejscowości w: Dalęcinie, Przeradzu, Radaczu i Parsęcku. Na chwilę obecna mamy 10 Kręgów.

Celem spotkań było przekazanie informacji od s. Celiny, dotyczących Jubileuszu 75-lecia powstania Apostolatu. Z tej okazji został wyemitowany film o Janie Pozzobonie. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie zostanie on wyniesiony do chwały ołtarzy.

Czytaj więcej