W sobotę 27 lipca br. ministranci, scholanki ich rodzice wraz ks. proboszczem wybrali się na spływ kajakowy rzeką Piławą ze Szwecji do Zabrodzia (17 km). Dobry wspólny czas, dobry czas dla dzieci z rodzicami…
Po powrocie, przy ognisku na terenie boiska przy plebanii zjedliśmy kiełbaski z ogniska, przygotowane przez rodziców ciasto i in.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
Dziękujemy Piotrowi Zdyblowi za zorganizowanie spływu a rodzicom i ks. Proboszczowi za dobrą obecność i opiekę.




















