– jutro tj. w czwartek o 8.30 odbędzie się, zaplanowana Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2024/2025…
– Msza św. będzie odprawiona za śp. p. Mariolę Jasińską – intencja została zamówiona przez ósmoklasistów, którzy kończą Szkołę Podstawową… – serdecznie dziękuję za tę wrażliwość młodzieży i i jej rodzicom…
– zapraszam na Mszę św., by z wdzięcznością za wieloletnią obecność Pani Dyrektor pośród nas, w naszym środowisku oraz za kształtowanie i wychowywanie naszych dzieci (głównie z terenu naszej parafii), teraz modlić się o miłosierdzie Boże dla Pani Dyrektor.
ks. Piotr


