Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, w poniedziałek 30 marca, w Szkole Podstawowej w Parsęcku odbył się uroczysty poranek wielkanocny połączony z kiermaszem świątecznym.
Spotkanie rozpoczęło się od inscenizacji przygotowanej przez panią Zofię Konieczną z dziećmi z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej.
Występ słowno – muzyczny wprowadził zebranych gości w nastrój nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Po części artystycznej głos zabrał ks. Piotr Domaros, który złożył wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia oraz nawiązał do przeżywania w wymiarze duchownym Świąt Wielkanocnych.
Na zakończenie odbył się kiermasz ozdób świątecznych, przygotowanych przez uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

