W dniach 19-22 marca 2017 r. w naszej parafii odbyły się Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadziła s. Consolata, pallotynka (Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego, SAC).
Spotkania rekolekcyjne były przepełnione modlitwą, refleksją, oraz skupieniem. Podczas tych kilku dni odnawialiśmy i umacnialiśmy naszą wiarę, aby przygotować się duchowo na Święta Zmartwychwstania Pańskiego.
Podczas rekolekcji parafianie mieli możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.

