Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Parsęcku

W dniach 20-22 marca, swoje Rekolekcje Wielkopostne przeżywali również uczniowie Szkoły Podstawowej w Parsęcku. Podczas nauk rekolekcyjnych s. Consolata przypominała uczniom, jak ważny jest czas Wielkiego Postu, modlitwy i refleksji.

Oby czas rekolekcji okazał się dla wszystkich dzieci niezwykle owocny i pomógł im dobrze przeżyć Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne.

 

Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Parsęcku
Bookmark the permalink.

Comments are closed.