W dniach 20-22 marca, swoje Rekolekcje Wielkopostne przeżywali również uczniowie Szkoły Podstawowej w Parsęcku. Podczas nauk rekolekcyjnych s. Consolata przypominała uczniom, jak ważny jest czas Wielkiego Postu, modlitwy i refleksji.
Oby czas rekolekcji okazał się dla wszystkich dzieci niezwykle owocny i pomógł im dobrze przeżyć Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne.


