Święcenie pokarmów 2017

W Wielką Sobotę aż do zachodu słońca nie odprawia się mszy świętych – trwamy w adoracji Pana Jezusa w grobie.

Tego dnia natomiast tradycyjnie, święcone są pokarmy, które później spożyjemy podczas wielkanocnego śniadania. W naszej parafii święcenie pokarmów miało miejsce w następujących miejscowościach: Parsęcko I – 10.00,  Radomyśl – 10.15, Przeradz – 10.30, Dalęcino – 11.00, Parsęcko – 11.30, Radacz – 12.00, Radacz kolonia – 12.15, Parsęcko II – 12.30, Parsęcko III – 12.45,  Dębowo – 13.00.

Modlitwie i święceniu przewodniczył ks. Piotr Domaros,  który życzył mieszkańcom pełni radości ze spotkania z Chrystusem Zmartwychwstałym.

Święcenie pokarmów 2017

Bookmark the permalink.

Comments are closed.