W naszej parafii, jak każdego roku, w dniach od 3 do 7 marca 2018 r. odbyły się Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadził ks. Marcin Wolanin z Kołobrzegu.
Spotkania rekolekcyjne były przepełnione modlitwą, refleksją, oraz skupieniem. Podczas tych kilku dni odnawialiśmy i umacnialiśmy naszą wiarę, aby przygotować się duchowo na Święta Zmartwychwstania Pańskiego.
Podczas rekolekcji parafianie mieli możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania. Dziękujemy Panu Bogu za ten czas ćwiczeń duchowych, za klimat do pogłębionej refleksji na temat swojej wiary.

