Dnia 7 października 2015 r. w naszej parafii odbył się odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej. Uroczystej Mszy św., która rozpoczęła się o godz. 18.00, przewodniczył i Słowo Boże wygłosił, o. Stefan Kawula, redemptorysta z kościoła p.w. Ducha Świętego w Szczecinku, w asyście ks. proboszcza Piotra Domarosa.
Na zakończenie uroczystości odpustowych odbyła się procesja wokół naszego kościoła.
Kończąc Mszę św. ks. proboszcz Piotr – podziękował przybyłym kapłanom, parafianom oraz przybyłym gościom.

