W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 6.00 rano zgromadziliśmy się w naszej świątyni parafialnej na Mszy św. rezurekcyjnej.
Liturgia rozpoczęła się przy grobie, z którego Proboszcz ks. Piotr Domaros wyjął monstrancję z Ciałem Pana Jezusa. Następnie wokół kościoła wyruszyła uroczysta i radosna procesja ogłaszająca światu, że Jezus żyje. Po powrocie do świątyni udzielone zostało błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, a następnie sprawowana była Msza Święta.
Na zakończenie Uroczystej Mszy św. ks. Piotr podziękował wszystkim osobom, które przyczyniły się do uświetnienia Triduum Paschalnego w tym roku. Drogim parafianom i odwiedzających nas w tym czasie gościom złożył najserdeczniejsze życzenia radosnych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

