W Wielki Czwartek Kościół wspomina tajemnicę Eucharystii – Chrystusa, który pozostał z wiernymi pod postaciami chleba i wina, oraz ustanowienie Sakramentu Kapłaństwa.
Mszą św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00 w naszym kościele parafialnym rozpoczęliśmy uroczyste obchody Triduum Paschalnego – tajemnicy męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Liturgię sprawował proboszcz ks. Piotr Domaros.
Na początku Mszy Świętej przedstawiciele wszystkich grup parafialnych złożyli Księdzu Proboszczowi oraz klerykowi Bartkowi najserdeczniejsze życzenia z okazji z okazji święta ustanowienia Kapłaństwa.
Wielkoczwartkową liturgię zakończyło przeniesienie Najświętszego Sakramentu w uroczystej procesji do kaplicy przechowywania (tzw. ciemnicy).


