dnia 15 maja br., zmarł
śp. Stanisław Bąk (z Parsęcka)
(lat 67)
pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Parsęcku, w sobotę 18 maja i będzie miał następujący przebieg:
- 10.30 – Różaniec św. (możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty)
- 11.00 – Eucharystia
- procesja na miejscowy cmentarz i złożenie ciała Zmarłego w grobie.
Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych. Dlatego też w czasie, gdy będzie odmawiany Różaniec św., będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty… – serdecznie zapraszam.
Serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie pogrzebu Komunii św. w int. o zbawienie śp. p. Stanisława.
Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za zmarłego w 30-dzień po pogrzebie tj. w środę, 19 czerwca br. o godz. 18.00 oraz 2 lipca br. o 17.00 w Dalcinie – int. od córki chrzestnej.
Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną, Zdrowaśkę za śp. p. Stanisława.
ks. Piotr

