Requiescat in pace…


 

dnia 15 maja br., zmarł

śp. Stanisław Bąk (z Parsęcka)

(lat 67)

 

 

pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Parsęcku, w sobotę 18 maja i będzie miał następujący przebieg:

  • 10.30 – Różaniec św. (możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty)
  • 11.00 – Eucharystia
  • procesja na miejscowy cmentarz i złożenie ciała Zmarłego w grobie.

Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych. Dlatego też w czasie, gdy będzie odmawiany Różaniec św., będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty… – serdecznie zapraszam.

Serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie pogrzebu Komunii św. w int. o zbawienie śp. p. Stanisława.

Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za zmarłego w 30-dzień po pogrzebie tj. w środę, 19 czerwca br. o godz. 18.00 oraz 2 lipca br. o 17.00 w Dalcinie – int. od córki chrzestnej.

Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną, Zdrowaśkę za śp. p. Stanisława.

ks. Piotr

Bookmark the permalink.

Comments are closed.