Pasterka 2015

12415636_992446364155609_1598857167_oW Noc Wigilijną do naszego kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Różańcowej przybyli wierni, by świętować narodziny Dzieciątka Bożego. Gdy zabrzmiała kolęda „Wśród Nocnej Ciszy” do kościoła weszła procesja. Ksiądz Tomasz Kmiecik wniósł figurę Dzieciątka Jezus, którą złożył w żłóbku. Przy żłóbku siedziała Maryja, obok stał Jezus, a towarzyszyły im aniołki i pastuszkowie. Polskie kolędy dzięki scholi parafialnej rozbrzmiewały donośnie podczas całej Mszy św.

Pasterkę odprawił i kazanie wygłosił ks. Tomasz Kmiecik, wikariusz z parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Ustce, w koncelebrze księdza Proboszcz Piotra Domarosa.

Pasterka w kościele parafialnym w Parsęcku

Bookmark the permalink.

Comments are closed.