Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Różańcowej w Parsęcku rozpoczęła się o godz. 11.30 uroczystą Eucharystią.
Po Mszy Świętej, którą odprawił ksiądz proboszcz Piotr Domaros, parafianie, zgodnie z tradycją, wyruszyli w procesji eucharystycznej z Panem Jezusem, obecnym w Najświętszym Sakramencie, do czterech ołtarzy.
Serdecznie dziękujemy za tegoroczne ołtarze tym wszystkim, którzy podjęli trud ich postawienia.


