11-lutego – w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – po raz 24 obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego. W tym dniu modliliśmy się za osoby chore z naszej parafii.
Na Mszy św. o godz. 17.30 sprawowanej przez ks. Piotra Domarosa, w kościele parafialnym, zgromadzili się starsi i chorzy, by wysłuchać Słowa Bożego i otrzymać sakrament namaszczenia chorych, a na zakończenie przyjąć błogosławieństwo lourdzkie.

