W sobotę, 14 grudnia po raz drugi w historii istnienia naszej parafii, w sali wiejskiej w Parsęcku zostały zorganizowane Mikołajki dla dzieci. Na spotkanie ze Świętym Mikołajem przybyli najmłodsi mieszkańcy naszej miejscowości wraz z rodzicami oraz dziadkami.
Serdecznie dziękujemy organizatorom i wszystkim, którzy się zaangażowali – przecież robimy to dla naszych dzieci… – p. Marzenie Szeloch wraz z Radą Sołecką, radnym naszej wioski, Strażakom, Kumoszkom, Szkole Podstawowej w Parsęcku za dekoracje i pomoc organizacyjną, p. Celinie Regulskiej, Annie Gręźlikowskiej z córką Olą, wszystkim ofiarodawcom i każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę do naszej wspólnej zabawy.


