„Wśród nocnej ciszy, głos się rozchodzi… Wstańcie pasterze, Bóg się wam rodzi!!”
W noc wigilijną, o północy Mszą Świętą zwaną Pasterką powitaliśmy nowonarodzonego Zbawiciela, który dla nas stał się człowiekiem. W świątyni wypełnionej wiernymi, przy betlejemskiej szopce witaliśmy i oddawaliśmy hołd Dziecięciu Jezus.


