Od 17 maja, stosując się do rozporządzenia Ministra Zdrowia i wytycznych bp. Ordynariusza, Msze św. będą sprawowane z udziałem wiernych. Ilość możliwych osób:
– w kościele parafialnym – wielkość kościoła w Parsęcku pozwala na obecność w świątyni jednorazowo 32 osobom,
– w kościołach filialnych – 15 osobom.
Oczywiście obowiązują nas zasady i zachowania chroniące nasze zdrowie i życie (maseczki i odległość).
Dlatego też, z naszego kościoła parafialnego w Parsęcku, będą transmitowane jedynie Msze św. w niedziele.
Poniżej link do transmisji na żywo
https://www.youtube.com/channel/UCL2Ek-Ld5osrGOGFg9Owutw/about
Papież Franciszek – wiara wirtualna – kliknij
Msza św. w domu. Jak najlepiej ją przeżyć? – kliknij
Powtórki Mszy św. to nie to samo… – kliknij

