Imieninowe życzenia dla ks. Proboszcza

Drogi Księże Piotrze, z okazji Imienin wspólnota parafialna składa Ci proste, ale z serca płynące życzenia: błogosławieństwa Bożego, które daje wszelką moc; zdrowia, abyś miał siły i zachował pogodę ducha; wiary, która góry przenosi oraz nadziei w dobroć ludzi i w zbawienie świata.

Imieniny to też jedna z niewielu okazji, by wyrazić naszą wdzięczność za Twoją obecność pośród nas, za to, że przykładem swojego życia i głoszonym słowem Bożym wzmacniasz w nas wiarę. By podziękować za wytrwałość i zaangażowanie w budowaniu zarówno naszego żywego kościoła, jak i tego materialnego. Dziękujemy za Twoje starania o pokój z nami wszystkimi, o uświęcenie nas i naszych rodzin, wyrażane w sprawowanych Eucharystiach, a także bezpośrednich życzliwych kontaktach. Znany pisarz Antonin de Sant Exupery powiedział, że „Pokój rodzi się wtedy, gdy odkryjemy znaczenie rzeczy, gdy już znajdą właściwe miejsce i czas” – Księże Piotrze, wdzięczni jesteśmy za pomoc w odkrywaniu znaczenia rzeczy i właściwego ich sensu.

Pasterzu naszych dusz, życzymy Ci tego wszystkiego, co pomoże Ci do zbawieni, nieustającej opieki Matki Bożej oraz pomocy Twojego patrona, św. Piotra.

                                                                                                                                                                                 Szczęść Ci Boże.

                                                                                                                                                                       Parafianie

Bookmark the permalink.

Comments are closed.