
Państwo
Jolanta i Piotr Piecyk
z Przeradza
obchodzą 20 r. zawarcia
zw. małżeńskiego
Gratulujemy i składamy najlepsze życzenia i otaczamy Was modlitwą.
Dobry Bóg nigdy nie skąpi swoich darów tym, którzy o nie proszą.
W czasie ślubu o nie poprosiliście i Bóg wiernie Wam ich udziela…
Bądźcie wierni Bogu i sobie dla dobra swojego, rodziny, Kościoła świętego a dla świata znakiem miłości Chrystusa do człowieka.
|
„Trzy słowa, które pomagają przezwyciężać małżeńskie problemy: dziękuję, proszę i przepraszam.” papież Franciszek |
przy tej okazji proszę o Zdrowaśkę za Jubilatów, za małżeństwa i za młodych – o piękne wspólne życie i odkrywanie wartości sakramentu małżeństwa…
| Panie Jezu, Ty uświęciłeś związek kobiety i mężczyzny i błogosławisz ich wybór. Przez wstawiennictwo NMP, Matki Pięknej Miłości oraz Świętego Józefa, patrona rodzin, zawierzam Tobie to małżeństwo/ tę rodzinę, ich prace, radości, trudy i cierpienia.
Swoją obecnością uświęcaj ich związek, zachowaj w jedności, obdarz odwagą i łaską wiary w chwilach słabości i kryzysów, kształtuj ich serca do pielęgnowania wzajemnego szacunku i miłości, i czyń zdolnymi do składania w ofierze samych siebie. Spraw Panie, aby to małżeństwo/ ta rodzina osiągnęło/a szczęście doczesne i wieczne; było/a darem dla Kościoła i świadectwem Twojej miłości wobec świata. Maryjo, Matko Pięknej Miłości – módl się za nami. Święty Józefie, Opiekunie Rodzin – módl się za nami. |

