Requiescat in pace… – śp. Marian Kozak (dawny mieszkaniec Parsęcka)

 

 

dnia 11 maja br., zmarł

śp. Marian Kozak

(lat 64)

 

 

pogrzeb odbędzie się w Parsęcku, w piątek 15 maja i będzie miał następujący przebieg:

  • 13.30 – Msza św. w kościele
  • 14.00 – cmentarz – spotkamy się przy grobie, w którym złożymy trumnę z ciałem Zmarłego.

Proszę o modlitwę za Zmarłego śp. p. Mariana.

Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za zmarłego w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w środę 11 czerwca br. o godz. 18.00.

Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Mariana, jego rodzinę i najbliższych.

ks. Piotr

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *