Requiescat in pace… – śp. Aleksandra Nadziejko, Parsęcko III

 dnia 6 stycznia br., w uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli),

w I piątek miesiąca, dzień poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa,

będąc przygotowaną do śmierci przez regularną spowiedź św. i comiesięczną Komunię św. zmarła

śp. Aleksandra Nadziejko (z Parsęcka III)

(lat 93)

 

 

pogrzeb odbędzie się we wtorek, 10 stycznia 2023 r. i będzie miał następujący przebieg:

  • 12.30 – Parsęcko, kościół
    • różaniec św. i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania
  • 13.00 – Eucharystia
    • po Eucharystii procesja na miejscowy cmentarz i złożenie trumny z ciałem Zmarłej do grobu.

Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych – serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie Mszy św. pogrzebowej Komunii św. w intencji o zbawienie śp. p. Aleksandry.

Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za zmarłą w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w piątek 17 lutego 2023 r. o 17.30.

Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Aleksandrę i za rodzinę pogrążoną w żałobie.

ks. Piotr

Bookmark the permalink.

Comments are closed.