dnia 6 stycznia br., w uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli),
w I piątek miesiąca, dzień poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa,
będąc przygotowaną do śmierci przez regularną spowiedź św. i comiesięczną Komunię św. zmarła
śp. Aleksandra Nadziejko (z Parsęcka III)
(lat 93)
pogrzeb odbędzie się we wtorek, 10 stycznia 2023 r. i będzie miał następujący przebieg:
- 12.30 – Parsęcko, kościół
- różaniec św. i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania
- 13.00 – Eucharystia
- po Eucharystii procesja na miejscowy cmentarz i złożenie trumny z ciałem Zmarłej do grobu.
Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych – serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie Mszy św. pogrzebowej Komunii św. w intencji o zbawienie śp. p. Aleksandry.
Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za zmarłą w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w piątek 17 lutego 2023 r. o 17.30.
Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Aleksandrę i za rodzinę pogrążoną w żałobie.
ks. Piotr

