Requiescat in pace… – śp. Władysława Białkowska, Parsęcko III

 

 

w niedzielę, Dzień Pański, dnia 22 stycznia br., zmarła

śp. Władysława Białkowska (z Parsęcka III)

(85 lat)

 

 

 

 

pogrzeb odbędzie się w czwartek, 26 stycznia br. i będzie miał następujący przebieg:

  • 9.30 – Parsęcko, kościół
    • różaniec św. i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania
  • 10.00 – Eucharystia
    • po Mszy św. procesja na miejscowy cmentarz i złożenie Ciała Zmarłej do grobu.

Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych – serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie Mszy św. pogrzebowej Komunii św. w intencji o zbawienie śp. p. Władysławy.

Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za Zmarłą w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w czwartek, 23 lutego br. o 17.30.

Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Władysławę.

ks. Piotr

Bookmark the permalink.

Comments are closed.