w niedzielę, Dzień Pański, dnia 22 stycznia br., zmarła
śp. Władysława Białkowska (z Parsęcka III)
(85 lat)
pogrzeb odbędzie się w czwartek, 26 stycznia br. i będzie miał następujący przebieg:
- 9.30 – Parsęcko, kościół
- różaniec św. i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania
- 10.00 – Eucharystia
- po Mszy św. procesja na miejscowy cmentarz i złożenie Ciała Zmarłej do grobu.
Proszę o dobre, tzn. po Bożemu przeżycie uroczystości pogrzebowych – serdecznie proszę o przyjęcie i ofiarowanie w czasie Mszy św. pogrzebowej Komunii św. w intencji o zbawienie śp. p. Władysławy.
Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za Zmarłą w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w czwartek, 23 lutego br. o 17.30.
Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Władysławę.
ks. Piotr


