Jak co roku, tak i tym razem, modliliśmy się za naszych strażaków z OSP Parsęcko i ich rodziny…
Oby św. Florian miał ich zawsze w swojej opiece – szczególnie kiedy nam służą…
Serdecznie dziękuję za obecność i modlitwę.
św. Florianie – módl się za nimi!


