Otaczamy modlitwą naszych strażaków i ich rodziny

Jak co roku, tak i tym razem, modliliśmy się za naszych strażaków z OSP Parsęcko i ich rodziny…

Oby św. Florian miał ich zawsze w swojej opiece – szczególnie kiedy nam służą…

Serdecznie dziękuję za obecność i modlitwę.

św. Florianie – módl się za nimi!

                       

Bookmark the permalink.

Comments are closed.