Requiescat in pace… – śp. Jadwiga Łagoda (dawna mieszkanka Parsęcka, ze Sz-ka)

 

 

w piątek, 4 stycznia br., zmarła

śp. Jadwiga Łagoda

(lat 77)

 

 

pogrzeb odbędzie się w Parsęcku, w piątek 10 stycznia i będzie miał następujący przebieg:

  • 11.30 – kościół
    • Różaniec św. (w czasie modlitwy możliwość skorzystania z sakramentu pojednania)
    • Eucharystia (g. 12.00)
    • bezpośrednio po Mszy św., w kondukcie, udamy się na miejscowy cmentarz, na którym, w grobie, złożymy trumnę z ciałem Zmarłej.

Proszę o modlitwę za Zmarłego śp. p. Jadwigę.

Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za zmarłą w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w środę, 19 lutego br. o godz. 17.30.

Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Jadwigę, jej rodzinę i najbliższych.

ks. Piotr

Bookmark the permalink.

Comments are closed.