w piątek, 4 stycznia br., zmarła
śp. Jadwiga Łagoda
(lat 77)
pogrzeb odbędzie się w Parsęcku, w piątek 10 stycznia i będzie miał następujący przebieg:
- 11.30 – kościół
- Różaniec św. (w czasie modlitwy możliwość skorzystania z sakramentu pojednania)
- Eucharystia (g. 12.00)
- bezpośrednio po Mszy św., w kondukcie, udamy się na miejscowy cmentarz, na którym, w grobie, złożymy trumnę z ciałem Zmarłej.
Proszę o modlitwę za Zmarłego śp. p. Jadwigę.
Jednocześnie zapraszam na Mszę św. za zmarłą w tzw. 30-dzień po pogrzebie – w kościele w Parsęcku, w środę, 19 lutego br. o godz. 17.30.
Proszę wszystkich parafian i czytających tę informację o, przynajmniej jedną Zdrowaśkę za śp. p. Jadwigę, jej rodzinę i najbliższych.
ks. Piotr


