W dniach 28 – 31 marca w kościołach filialnych naszej parafii w Dalęcinie i Radaczu odbyły się czterodniowe rekolekcje wielkopostne.
Nauki rekolekcyjne wygłosił proboszcz naszej parafii ks. Piotr Domaros.
W poniedziałek (30.03) pół godz. przed Mszą św. była możliwość skorzystania ze spowiedzi św. rekolekcyjnej.

