Msza Św. dziękczynna na zakończenie roku kalendarzowego 2014

msza_dziekczynnaW ostatni dzień roku kalendarzowego, wierni zgromadzili się w kościele parafialnym, aby podczas Mszy św. dziękczynnej podziękować Bogu za otrzymane łaski w mijającym 2014 roku.

O godz. 17.30 odbyło się nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne, podczas którego dziękowaliśmy Bogu za wszelkie dobro, a także przepraszaliśmy za popełnione błędy, zło i niewierność. W modlitwie ogarnęliśmy nasze rodziny, całą wspólnotę parafialną, a także naszą Ojczyznę.

Następnie o godz. 18.00 odprawiona została Msza św. której przewodniczył ks. Piotr Domaros.

Msza Św. dziękczynna na zakończenie roku kalendarzowego

Bookmark the permalink.

Comments are closed.