„Dzisiaj narodził się nam Zbawiciel” – Pasterka 2017

Tradycyjnie 24 grudnia o północy w naszym kościele parafialnym została odprawiona Pasterka, czyli Msza o narodzeniu Jezusa Chrystusa. Pasterkę odprawił oraz homilię wygłosił ks. proboszcz Piotr Domaros, który rozpoczynając uroczystość złożył w żłóbku symbol narodzonego Dzieciątka Jezus.

Przy żłóbku siedziała Maryja, obok stał Jezus, a towarzyszyły im aniołki i pastuszkowie. Polskie kolędy dzięki scholi parafialnej rozbrzmiewały donośnie podczas całej Mszy św.

Na zakończenie Mszy św. ksiądz proboszcz złożył wszystkim zebranym w kościele najserdeczniejsze Bożonarodzeniowe życzenia.

„Dzisiaj narodził się nam Zbawiciel” – Pasterka 2017
Bookmark the permalink.

Comments are closed.