Po trwającej trzy miesiące praktyce duszpasterskiej w naszej parafii, 17 maja br. w czasie Mszy św. wieczornej pożegnaliśmy kleryka Pawła Wójtowicza.
W swoim imieniu serdeczne podziękowania za zaangażowanie w sprawy parafii złożył ksiądz proboszcz.
Zaś ze strony parafian, podziękowania, wraz z upominkiem, złożyły Panie Anna Tutaj oraz Alicja Maciborska, które w pięknych słowach podziękowały mu za obecność, za świadectwo wiary, mając jednocześnie nadzieję, że jako kapłan będzie jasnym znakiem obecności Boga w Kościele świętym, gdziekolwiek będzie posługiwał.


