Pożegnanie kleryka Pawła

fot. Przemysław Lewicki

Po trwającej trzy miesiące praktyce duszpasterskiej w naszej parafii, 17 maja br. w czasie Mszy św. wieczornej pożegnaliśmy kleryka Pawła Wójtowicza.

W swoim imieniu serdeczne podziękowania za zaangażowanie w sprawy parafii złożył ksiądz proboszcz.

Zaś ze strony parafian, podziękowania, wraz z upominkiem, złożyły Panie Anna Tutaj oraz Alicja Maciborska, które w pięknych słowach podziękowały mu za obecność, za świadectwo wiary, mając jednocześnie nadzieję, że jako kapłan będzie jasnym znakiem obecności Boga w Kościele świętym, gdziekolwiek będzie posługiwał.

Pożegnanie kleryka Pawła

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.