W pierwszą niedzielę grudnia rozpoczęliśmy Adwent – niech ten czas będzie nade wszystko duchowo owocnym czasem przygotowującym nas do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Roraty, czyli Adwentowa Msza św. ku czci Natki Bożej w poniedziałek o 7.00 zaś w środę, czwartek i piątek o 17.30.
Dla dzieci są przewidziane pamiątki – w tym roku będziemy się przyglądać świętym. Dzieci wypisują na serduszkach intencje do modlitwy i wkładają do koszyka – w tych intencjach będziemy modlili się w czasie Eucharystii.

