11 Listopada – Msza św. w intencji Ojczyzny

11_listopadaTradycyjnie, jak co roku, 11 listopada 2015 r. – w dniu Święta Odzyskania Niepodległości – w naszym parafialnym kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Parsęcku, o godz. 11.00 została odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny.

Uroczystej Liturgii przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Proboszcz Piotr Domaros. Przepiękną oprawę muzyczną Mszy zapewniła schola parafialna.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.