Pierwsze dni listopada to czas oktawy wspomnienia Wszystkich Świętych. Nie zapominamy w tych dniach także o kapłanach, którzy udzielali nam sakramentów, katechizowali, dbali o nasz rozwój duchowy.
Z tej okazji, w poniedziałek 2 listopada 2015 r, – nasza wspólnota parafialna uczestniczyła w wieczornej Eucharystii sprawowanej przez naszego Proboszcza – ks. Piotra Domarosa.
Podczas Mszy św. modliliśmy się w intencji zmarłych kapłanów, którzy wyprzedzili nas w drodze do Domu Ojca, a którzy pełniąc posługę w naszej parafii prowadzili wiernych drogami zbawienia, głosząc słowo Boże i przekazując łaskę w sakramentalnych znakach.

