„Bierzmowani” – spotkanie

Przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w najbliższą sobotę na godz. 11.00 do kościoła w Parsęcku.

Obecność obowiązkowa.

ks. Piotr

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *