W dniu 11 czerwca 2020 r. odbyła się Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa nazywana potocznie Bożym Ciałem.
Uroczysta Msza święta rozpoczęła się w kościele parafialnym o godz. 11.30, którą sprawował proboszcz ks. Piotr Domaros. Następnie procesja wyruszyła do czterech ołtarzy.
Składamy serdeczne słowa podziękowania za świadectwo wiary w czasie Procesji Bożego Ciała, którą przeszliśmy ulicami Parsęcka. Bóg zapłać!


