Boże Ciało 2020

fot. Przemysław Lewicki

W dniu 11 czerwca 2020 r. odbyła się  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa nazywana potocznie Bożym Ciałem.

Uroczysta Msza święta rozpoczęła się w kościele parafialnym o godz. 11.30, którą sprawował proboszcz ks. Piotr Domaros. Następnie procesja wyruszyła do czterech ołtarzy.

Składamy serdeczne słowa podziękowania za świadectwo wiary w czasie Procesji Bożego Ciała, którą przeszliśmy ulicami Parsęcka. Bóg zapłać!

Boże Ciało 2020
Bookmark the permalink.

Comments are closed.