20 rocznica ślubu

Państwo

Jolanta i Piotr Piecyk

z Przeradza

obchodzą 20 r. zawarcia

zw. małżeńskiego

 

Gratulujemy i składamy najlepsze życzenia i otaczamy Was modlitwą.

Dobry Bóg nigdy nie skąpi swoich darów tym, którzy o nie proszą.

W czasie ślubu o nie poprosiliście i Bóg wiernie Wam ich udziela…

Bądźcie wierni Bogu i sobie dla dobra swojego, rodziny, Kościoła świętego a dla świata znakiem miłości Chrystusa do człowieka.

„Trzy słowa, które pomagają przezwyciężać małżeńskie problemy:

dziękuję, proszę i przepraszam.”

papież Franciszek

przy tej okazji proszę o Zdrowaśkę za Jubilatów, za małżeństwa i za młodych – o piękne wspólne życie i odkrywanie wartości sakramentu małżeństwa…

Panie Jezu, Ty uświęciłeś związek kobiety i mężczyzny i błogosławisz ich wybór. Przez wstawiennictwo NMP, Matki Pięknej Miłości oraz Świętego Józefa, patrona rodzin, zawierzam Tobie to małżeństwo/ tę rodzinę, ich prace, radości, trudy i cierpienia.

Swoją obecnością uświęcaj ich związek, zachowaj w jedności, obdarz odwagą i łaską wiary w chwilach słabości i kryzysów, kształtuj ich serca do pielęgnowania wzajemnego szacunku i miłości, i czyń zdolnymi do składania w ofierze samych siebie.

Spraw Panie, aby to małżeństwo/ ta rodzina osiągnęło/a szczęście doczesne i wieczne; było/a darem dla Kościoła i świadectwem Twojej miłości wobec świata.

Maryjo, Matko Pięknej Miłości – módl się za nami.

Święty Józefie, Opiekunie Rodzin – módl się za nami.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.