40 rocznica ślubu

Państwo

Krystyna i Józef Owczarscy

z Przeradza

obchodzą 40 r. zawarcia

zw. małżeńskiego

Gratulujemy i składamy najlepsze życzenia.

Dobry jest Bóg, bo nieustannie błogosławi i udziela potrzebnych łask tym, którzy z Nim związali swoje życie i poprosili o błogosławieństwo przyrzekając przed Nim „miłość, wierność i uczciwość, aż do śmierci…”

Cieszcie się sobą, dobrem minionym i obecnym.

Umiejcie też sobie dziękować i przepraszać, bo przez lata okazało się, że możecie na siebie liczyć…

A świadectwo Waszego życia niech będzie dla Was i Waszych bliskich powodem do dziękczynienia Bogu i powodem do dumy.

„Trzy słowa, które pomagają przezwyciężać małżeńskie problemy:

dziękuję, proszę i przepraszam.”                                                  papież Franciszek

przy tej okazji proszę o Zdrowaśkę za Jubilatów, za małżeństwa i za młodych – o piękne wspólne życie i odkrywanie wartości sakramentu małżeństwa…

Panie Jezu, Ty uświęciłeś związek kobiety i mężczyzny i błogosławisz ich wybór. Przez wstawiennictwo NMP, Matki Pięknej Miłości oraz Świętego Józefa, patrona rodzin, zawierzam Tobie to małżeństwo/ tę rodzinę, ich prace, radości, trudy i cierpienia.

Swoją obecnością uświęcaj ich związek, zachowaj w jedności, obdarz odwagą i łaską wiary w chwilach słabości i kryzysów, kształtuj ich serca do pielęgnowania wzajemnego szacunku i miłości, i czyń zdolnymi do składania w ofierze samych siebie.

Spraw Panie, aby to małżeństwo/ ta rodzina osiągnęło/a szczęście doczesne i wieczne; było/a darem dla Kościoła i świadectwem Twojej miłości wobec świata.

Maryjo, Matko Pięknej Miłości – módl się za nami.

Święty Józefie, Opiekunie Rodzin – módl się za nami.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.