Droga do kościoła – piszą o nas…

„Po to droga, by prowadziła do Boga”

 

serdecznie dziękuję Wam za dbanie o swoją / o naszą świątynię…

ks. Piotr

 

relacja z Gościa Niedzielnego

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *