Niedziela Palmowa to święto upamiętniające przybycie Jezusa Chrystusa wraz z ucznia do Jerozolimy na Święto Paschy. Jest to również pierwszy dzień Wielkiego Tygodnia, który kończy się w niedzielę Wielkanocną.
Podczas wszystkich Mszy Świętych tego dnia były święcone palmy przyniesione przez wiernych do kościoła. Po poświęceniu palm Ksiądz Proboszcz odczytał fragment o wjeździe Jezusa do Jerozolimy. Licznie zgromadzeni dorośli, a przede wszystkim dzieci trzymające palmy tworzyły piękny widok przed ołtarzem.

