W Niedzielę Palmową, 10 kwietnia 2022 r. rozpoczęliśmy Wielki Tydzień. W liturgii tego dnia wspominamy pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy, pięć dni przed Jego ukrzyżowaniem.
Tradycyjnie przed rozpoczęciem Mszy św. o godz. 11.30 na placu przed kościołem parafialnym ks. Proboszcz Piotr Domaros poświęcił palmy, następnie w uroczystej procesji wszyscy weszli do kościoła na Eucharystię.

