Tradycyjnie o północy w Wigilię Bożego Narodzenia w naszym kościele parafialnym została odprawiona Pasterka, czyli Msza o narodzeniu Jezusa Chrystusa.
Pasterkę odprawił oraz homilię wygłosił ks. proboszcz Piotr Domaros, który rozpoczynając uroczystość złożył w żłóbku symbol narodzonego Dzieciątka Jezus.
Przy żłóbku siedziała Maryja, obok stał Jezus, a towarzyszyły im aniołki i pastuszkowie. Polskie kolędy dzięki scholi parafialnej rozbrzmiewały donośnie podczas całej Mszy św.
Na zakończenie Mszy św. ksiądz proboszcz złożył wszystkim zebranym w kościele najserdeczniejsze Bożonarodzeniowe życzenia.


