byliśmy tu… 😉 i dziękujemy za piękny czas
oto „fotorelacje”
https://koszalin.gosc.pl/doc/8835695.Maryja-robi-w-domu-porzadki-Apostolat-Pielgrzymujacej-Matki
byliśmy tu… 😉 i dziękujemy za piękny czas
oto „fotorelacje”
https://koszalin.gosc.pl/doc/8835695.Maryja-robi-w-domu-porzadki-Apostolat-Pielgrzymujacej-Matki