W Święto Trzech Króli po Mszy Św., w kościele filialnym w Przeradzu, po raz pierwszy odbyły się Jasełka wystawione przez dzieci. Rozpoczęły się one uroczystym wniesieniem figurek Trzech Króli przy śpiewie pastorałki „Skrzypi wóz”. Dzieci przygotowały słowno-muzyczne przedstawienie, które zostało nagrodzone brawami.
Serdecznie dziękujemy…
- wszystkim zaangażowanym: dzieciom, które występowały i ich rodzicom, za ogromną pomoc nie tylko za przygotowanie swoich pociech, ale także strojów i rekwizytów dla małych aktorów,
- nade wszystko pomysłodawczyni wydarzenia p. Ewie Wajda i jej „prawej ręce” w przygotowaniach p. Monice Tarnowskiej,
- oraz mieszkańcom Przeradza, Radomyśla i Iwinu za to, że byli z nami w tym dniu.









