W dnia 2-5 grudnia 2018 r. w naszej parafii odbyły się rekolekcje adwentowe. Rekolekcje wygłosiła s. M. Celina Junik z Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi. Siostra Celina zachęcała Nas do rozważań nad istotą naszej relacji z Panem Bogiem, miejscem Jezusa w naszym życiu.
Mieliśmy też możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi, by w pokoju i jedności z Chrystusem czekać na jego przyjście na świat.
Dziękujemy za udział w rekolekcjach. Pierwszym odbiorcą tego dobra jest sam uczestniczący, bo to on naprawia swoje życie, a gdy poprawi swoje życie to również i ci, z którymi żyje. Dziękujemy też za odbyte spowiedzi.


